Spełnione marzenie Igora

Spełnione marzenie Igora

Myśląc o przyszłości, każdy młody człowiek chce kimś zostać. Jedna osoba chciałaby być piłkarzem, inna lekarzem lub policjantem. Igor Kasprowicz, uczeń oddziału 3c chciał być pisarzem. Pasja do literatury towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Igor „pochłaniał” książki, ale jak każdy chłopak nie stronił również od tak popularnych gier komputerowych. Efektem jego pasji i zainteresowań jest książka „Prawdziwa przyjaźń w Fortnite”.

„Prawdziwa przyjaźń w Fortnite” to pełna przygód i akcji opowieść o prawdziwej przyjaźni młodych ludzi, którzy wcielają się w postaci z gry komputerowej „Fortnite”. Głównym bohaterem opowieści jest Eon, który poznaje swoich nowych przyjaciół w różnych okolicznościach i tworzy z nimi zgrany team. Wspólnie podejmują różnorodne wyzwania i biorą udział w akcjach mających na celu zwalczanie zła. Kumple kwalifikują się do programu „Ekipa wyzwań”, gdzie zgarniają wiele cennych nagród i uczą się współpracy w zespole. Razem przeżywają swoje miłości, odkrywają tajemnice, wspierają się wzajemnie i uczą się odpowiedzialności zespołowej. Jest to niezwykła historia przyjaźni widziana oczyma młodego człowieka, który debiutował jako autor, wykorzystując swoją wyobraźnię i fantazję oraz doświadczenie pochodzące ze świata gier komputerowych.

(Powyższy opis pochodzi od wydawcy.)

Pozycja została wydana nakładem Wydawnictwa Poligraf, a jej premiera planowana jest na 31 maja 2021r.

Brawo Igor!

Jesteś pisarzem.

Marzenia się spełniają.

I.Smolarek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *