Do widzenia szkoło, witajcie wakacje!

Do widzenia szkoło, witajcie wakacje!

            25 czerwca 2021r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyło się zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych klas I-VIII.

            Uroczystość zakończenia roku szkolnego to zawsze wzruszające chwile pożegnań, podziękowań a także gratulacji. Tak było i tym razem w murach naszej szkoły. W klasach I-III dyrektor szkoły Jarosław Koszański, wicedyrektor Violetta Wojciechowska wraz  z wychowawcami podziękowali naszym najmłodszym za ogromne zaangażowanie  i współpracę w tym niełatwym dla wszystkich roku szkolnym. Natomiast pożegnanie pozostałych klas z wychowawcami odbyło się w salach lekcyjnych.

            Szczególne słowa dyrektora szkoły skierowane były do ósmoklasistów. Jeszcze raz pogratulował on uczniom, którzy zostali wyróżnieni za wysokie wyniki w nauce. Życzył wszystkim dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnych, rozwijania  zainteresowań, pasji a także spełniania swoich marzeń. Ale przede wszystkim zdrowych    i bezpiecznych wakacji!

 Opracowała: Marlena Bajda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.