Witaj szkoło!

 

Wakacje szybko minęły i nastał już nowy rok szkolny. Jego rozpoczęcie w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przebiegało w miłej atmosferze. Ze względu na zagrożenie COVID-19 zostało ono podzielone na kilka etapów.

 Na początku tej uroczystości pan dyrektor Jarosław Koszański wraz z pozostałym gronem kierowniczym; wicedyrektor Violettą Wojciechowską, Aleksandrą Kaniewską, Elżbietą Chodorowską   i Anną Dębską powitał pierwszoklasistów i ich rodziców w hali sportowej szkoły. Życzył on najmłodszym zdobywania ważnych dla nich umiejętności, rozwijania swoich pasji, zainteresowań, budowania przyjaźni ale także wytrwałości, odnoszenia sukcesów i zdrowia.

 Następnie inauguracja roku szkolnego odbyła się w poszczególnych godzinach dla danych oddziałów klasowych. Tutaj wychowawcy spotykali się ze swoimi uczniami w salach lekcyjnych.

Po przerwie wakacyjnej wracamy już do swoich obowiązków i nauki stacjonarnej. Jednak ze względu na sytuację epidemiczną wszystkich nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny. Mimo  wielu obaw, zarówno uczniowie jak i nauczyciele z optymizmem powitali nowy rok szkolny 2021/2022.

 Wszystkim uczniom, nauczycielom i całej społeczności szkolnej życzymy jeszcze raz owocnej, twórczej nauki, a przy tym wiele uśmiechu i radości.

                                                                                    

                                                         Opracowała: M.Bajda.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.