Doradztwo zawodowe w pigułce

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

                Zapraszamy do zapoznania się z  stroną internetową www.mapakarier.org na której znajdziecie min. opisy zawodów, ścieżki zawodowe, pomysły na lekcje, linki do nagrania webinarium „Jak pomóc dziecku w wyborach edukacyjno – zawodowych”, artykuł  „5 rzeczy, o których warto pamiętać, rozmawiając z dzieckiem o ścieżce edukacyjno – zawodowej. Wystarczy kliknąć zakładkę Blog, Pomysł na lekcje, Świat zawodów.  Polecamy także stronę internetową Pi – stacja.

Koordynatorzy zakładki  Doradztwo Zawodowe: M. Bajda, M. Fabisz, G. Gmerek, M. Jaszczak

______________________________________________________________________________

Download (PDF, 161KB)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *