“Ze Zdrowiem”

Szanowni Państwo,

zachęcamy rodziców, nauczycieli oraz dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych do zapoznania się z biuletynem Narodowego Funduszu Zdrowia “Ze Zdrowiem”. Magazyn nr 5 jest poświęcony zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży.

Rodzice, nauczyciele i dyrektorzy znajdą w nim informacje dotyczące m.in.wspierania rozwoju psychicznego dziecka od pierwszych chwil jego życia, znaczenia życzliwości, rozmowy i bliskiej więzi dla zdrowia psychicznego dziecka, nauki samoakceptacji, przyczyn kryzysu psychicznego i reagowania na ten kryzys, wsparcia zapewnianego w szkole i poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami przygotowanymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Link do strony NFZ z biuletynami do pobrania:

https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/magazyn-dla-pacjentow-ze-zdrowiem/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *