Dzieci zamieszkałe w obwodzie naszej szkoły zapisywane będą w dniach 07 – 18 lutego 2022r. na podstawie zgłoszenia

Kutno, dnia 01.02.2022r.

 

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że dzieci urodzone w 2015r., a także dzieci, którym odroczono w ubiegłych latach obowiązek szkolny, rozpoczynają naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2022/2023.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie naszej szkoły zapisywane będą w dniach
07 – 18 lutego 2022r. na podstawie zgłoszenia.
Wypełnione dokumenty można składać do urny znajdującej się przy wejściu głównym szkoły codziennie w godzinach 6:30-17:00.

Nabór kandydatów spoza obwodu na wolne miejsca posiadane przez szkołę będzie odbywał się w dniach: 28 lutego – 11 marca 2022r.

Dla dzieci zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły będzie prowadzone postępowanie rekrutacyjne, na podstawie wniosku złożonego przez rodziców do dyrektora szkoły.

Stosowne dokumenty, zasady postępowania rekrutacyjnego i wykaz ulic znajdujących się w obwodzie naszej szkoły znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2022/2023 na stronie internetowej szkoły (www.sp1kutno.pl). Druk zgłoszenia będzie również dostępny w portierni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.