„Okładka ciekawej książki” – rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs „Okładka ciekawej książki” dobiegł końca. Przypomnijmy główne zasady. Konkurs rozpoczął się w marcu 2022r. i adresowany był do uczniów klas drugich i trzecich. Zadaniem uczestników było wykonanie okładki książki. Zabawa miała charakter interaktywny. O zwycięstwie bowiem decydowali uczniowie głosując na najciekawszą pracę (dorośli nie mieli nic do gadania) z każdej klasy według zasady: jeden tydzień – jeden oddział – jeden głos.

Po podliczeniu wszystkich głosów, lista laureatów przedstawia się następująco (zdjęcia prac poniżej):

  1. Amelia Kamińska 2a
  2. Zofia Oleksik 2b
  3. Pola Andrzejczak  2c
  4. Nina Marska3a
  5. Julia Kubiak 3b
  6. Maja Wojciechowska 3c
  7. Kacper Pietrusiak 3d

 

Laureatom gratulujemy!

Nagrody dla wszystkich ufundowała Rada Rodziców, a upominki w postaci zakładek do książki przygotowali nauczyciele bibliotekarze.

 

Zapraszamy do naszych konkursów i zabaw oraz do biblioteki szkolnej.

Wasze bibliotekarki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.