Spotkanie z pracownikiem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej Stefana Żeromskiego w Kutnie

 

W dniu 18.05.2022 roku uczniowie oddziału 8a wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez pracownika Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie. Pan Radosław Wąs zapoznał młodzież z historią Kutna oraz omówił jego najważniejsze zabytki. W ramach lekcji związanej z regionalizmem uczniowie mieli możliwość poznać bliżej swoją „małą ojczyznę”. Obejrzeli również prezentację pt.: “Kutno – czy tu jest smutno?” Pan Radosław odpowiadał również na pytania, które pojawiły się w trakcie spotkania.

Dziękujemy za przybliżenie nam historii i ciekawostek związanych z naszym miastem.

                                                            Opracowała: Małgorzata Olesińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.