ZAJĘCIA OTWARTE W 2A.

ZAJĘCIA OTWARTE W 2A.

Ostatnia, w tym roku szkolnym, godzina zajęć wychowania fizycznego była dla uczniów oddziału 2A nie lada gratką. Na zajęciach pojawili się ich bliscy. Dzieci wspólnie z dorosłymi wykonywali ćwiczenia i zabawy oparte na metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Poprzez ćwiczenia indywidualne, w parach oraz grupach uczestnicy nabywali świadomość ruchu własnego ciała oraz przestrzeni, rozwijali i doskonalili umiejętność współpracy i współdziałania z drugim człowiekiem. Nie zabrakło biegania, skakania, turlania, czworakowania, siłowania, masowania, przytulania oraz zabawy przy muzyce. Spotkanie bardzo się wszystkim podobało, co wyrazili  podczas ewaluacji, wybierając szarfę w odpowiednim kolorze.

Wychowawca klasy 2A
Barbara Wódka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.