WIELKI SUKCES NASZYCH CHŁOPCÓW W PIŁCE RĘCZNEJ W FINALE WOJEWÓDZKIM

W dniu 8 grudnia 2022 roku na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim reprezentacja chłopców naszej szkoły rywalizowała w Finale Wojewódzkim w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2010 -2011). W zawodach wzięło udział 6 szkół z województwa łódzkiego: SP 1 Piotrków Trybunalski, SP Parzęczew (powiat Zgierski) SP169 Łódź, SP1 Tomaszów Mazowiecki, SP Czechy (powiat Zduński), SP1 Kutno. Rywalizacja odbyła się w dwóch grupach:

Grupa A                                                                     Grupa B

SP12 Piotrków Trybunalski                                       SP1 Kutno

SP1 Tomaszów Mazowiecki                                     SP 169 Łódź

SP Parzęczew                                                            SP Czechy

Nasza reprezentacja grała w grupie B

Wyniki rywalizacji:

SP1 Kutno – SP169 Łódź       7-  6

SP 169 Łódź – SP Czechy      6 – 9

SP1 Kutno- SP Czechy           7 – 9

Mecz o 3 miejsce

SP1 Kutno –  SP Parzęczew   0-8

W FINALE ZAJĘLIŚMY 4 MIEJSCE.

W eliminacjach:

–  I miejsce w powiecie kutnowskim (pokonali 5 drużyn)

I miejsce w półfinale wojewódzkim (powiat kutnowski, łowicki, rawski, skierniewicki   i miasto Skierniewice) (pokonali 4 drużyn).

Chłopcy zostawili na parkiecie wiele potu i dużo zdrowia. Dali z siebie wszystko i walczyli dzielnie z wielkim serduchem w duchu fair play. Ten wysiłek zaowocuje na następne lata.  Warto było ciężko pracować na lekcjach wychowania fizycznego i zajęciach pozalekcyjnych (SKS). Wasza wytrwałość i pasja są godne podziwu. W drużynie siła! Jesteśmy z Was dumni!!!

Brawo, brawo, brawo !!!

Nasza szkołę reprezentowali:

Igor Jankowski kl. VB, Alan Kozmana kl. VB, Maciej Czernicki kl. VB, Oskar Niedźwiedzki kl. VIB, Domański Maksymilian kl. VIB, Filip Florczak kl.VIB, Martin Goliński kl. VIB, Bartosz Kobacki kl. VIB, Marcel Kozmana kl.VIB, Filip Stroiński kl.VIB opiekun Robert Kozicz i Beata Lipska-Kozarska.

WIELKIE GRATULACJE!!!