30 stycznia 2023r. (poniedziałek) rozpoczynamy II okres nauki.

Kutno, dnia 20.01.2023r.

Szanowni Państwo, rodzice, uczniowie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że z dniem 30 stycznia 2023r. (poniedziałek) rozpoczynamy II okres nauki.

Wraz z rozpoczęciem drugiego półrocza nastąpią również pewne zmiany w przydziałach nauczycielskich w klasach IV – VIII dotyczące: plastyki, techniki, informatyki i zajęć z wychowawcą. Zmiany, o których mowa powyżej, zostały uwzględnione w nowym planu zajęć w klasach I – VIII opublikowanym na stronie internetowej szkoły.

Proszę o zwrócenie uwagi, że na stronie szkoły znajdują się dwie zakładki dotyczące planu lekcji, w jednej znajduje się plan obowiązujący w dniach 30.01.2023r. (poniedziałek) i 31.01.2023r. (wtorek).

W drugiej zakładce, najpóźniej do najbliższej środy, tj. 25.01.2023r., zostanie opublikowany plan, który zacznie obowiązywać od środy – 01 lutego 2023r.

Jednocześnie informuję, że aktualizacja planu lekcji w Synergia Librus zostanie zakończona najpóźniej w piątek – 27.01.2023r.

(-) Jarosław Koszański