KONKURS „ZAPROJEKTUJ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ”

źródło: Internet

REGULAMIN KONKURSU

ORGANIZATOR:  Małgorzata Olesińska i Agnieszka Stasiak we współpracy                z Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki                       w Kutnie

CEL:

-doskonalenie umiejętności plastycznych, manualnych i technicznych

-rozwijanie  wyobraźni plastycznej,

-rozwijanie wrażliwości estetycznej,

– pobudzenie aktywności twórczej uczniów,

– propagowanie obchodów karnawału ,

-prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej uczniów.

UCZESTNICY:

Uczniowie klas I- VIII

ZADANIE DLA UCZNIÓW:

-wykonanie maski karnawałowej

WARUNKI KONKURSU:

-Każdy uczestnik może oddać jedną samodzielnie wykonaną maskę karnawałową,

-Technika wykonania pracy i format: dowolny wybór . Prosimy o ciekawe rozwiązania plastyczne i interesujące, oryginalne materiały użyte do wykonania pracy.

-Każda maska musi posiadać następujące informacje: dane uczestnika konkursu (imię i nazwisko) oraz klasę.

TERMIN:

Prace należy umieszczać na stoliku na holu szkoły do dnia 20.02.2023. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 21.02.2023.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

-Prace będą oceniane przez Komisję, która wyłoni laureatów konkursu.

– Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie ufunduje nagrody- bony pieniężne za zajęcie  trzech czołowych miejsc na poziomie klas:

-I-III

-IV-VIIII

I miejsce bon owartości 150 zł, II miejsce bon o wartości 100 zł i III miejsce bon o wartości 50 zł.

-Wszystkie prace zostaną  wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

-Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu  oraz zgodą na publikację wizerunku fotografowanych laureatów i ich prac   na stronie internetowej szkoły.