Rekrutacja 2023/2024 – dokumenty

Kutno, dnia 06.02.2023r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że dzieci urodzone w 2016r., a także dzieci, którym odroczono w ubiegłych latach obowiązek szkolny, rozpoczynają naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2023/2024.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie naszej szkoły zapisywane będą w dniach
13 – 24 lutego 2023r. na podstawie zgłoszenia.
Wypełnione dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły codziennie w godzinach 7:45-15:00.

Nabór kandydatów spoza obwodu na wolne miejsca posiadane przez szkołę będzie odbywał się w dniach: 27 lutego – 10 marca 2023r.

Dla dzieci zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły będzie prowadzone postępowanie rekrutacyjne, na podstawie wniosku złożonego przez rodziców do dyrektora szkoły.

Stosowne dokumenty, zasady postępowania rekrutacyjnego i wykaz ulic znajdujących się w obwodzie naszej szkoły znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA 2023/2024 na stronie internetowej szkoły (www.sp1kutno.pl). Druk zgłoszenia będzie również dostępny w sekretariacie szkoły.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KUTNIE – NAZWY ULIC POŁOŻONYCH W OBWODZIE SZKOŁY.

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE KONTYNUOWANIA PRZEZ RODZEŃSTWO KANDYDATA EDUKACJI SZKOLNEJ W SZKOLE PIERWSZEGO WYBORU.

OŚWIADCZENIE O ZAMIESZKIWANIU KREWNYCH KANDYDATA

OŚWIADCZENIE O UCZĘSZCZANIU W MINIONYM ROKU SZKOLNYM DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

OŚWIADCZENIE O ZAMIESZKIWANIU W KUTNIE

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE UCZĘSZCZANIA RODZEŃSTWA KANDYDATA DO ŻŁOBKA/PRZEDSZKOLA/SZKOŁY W POBLIŻU SZKOŁY PIERWSZEGO WYBORU