“BAL KARNAWAŁOWY – integracja z przedszkolakami”.

13 lutego odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Uczniowie mogli przebrać się za dowolną postać. Nie zabrakło księżniczek, szkieletów, diabłów, policjantek itp. Bez wątpienia w tym roku królował  strój  Wednesday Addams – bohaterki kultowego serialu. W trakcie balu odbyły się konkursy: taniec na gazecie, taniec z balonami, zabieranie krzeseł.

W celu integracji z uczniami oraz zapoznania ze środowiskiem szkolnym, na bal zostały zaproszone najstarsze dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Kutnie, które wzięły udział we wspólnej zabawie i konkursach oraz zatańczyły taniec z kotylionami. Dla przedszkolaków, w ramach promocji szkoły, kilka dni wcześniej w grupie „Koniczynki” odbyły się zajęcia origami „Walentynkowe serduszko” przeprowadzone przez nauczyciela oddziału IIIA. Cieszymy się, że już od września dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczną naukę w naszej szkole.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji balu.