WIELKI SUKCES NASZYCH CHŁOPCÓW, AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W TURNIEJU „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

W dniu 20 kwietnia 2023 roku na Orliku przy Alejach ZHP w Kutnie reprezentacja  chłopców naszej szkoły zwyciężyli w etapie powiatowym Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” U12. Turniej ten organizowany jest przez Polski Związek Piłki Nożnej od 23 lat. Od 2007, sponsorem Generalnym Turnieju jest marka Tymbark. Przypominamy ze w etapie gminnym zajęliśmy I miejsce.

W zawodach wzięły udział 4 szkoły : SP1 Kutno, SP Krzyżanów, SP Łanięta, SP2 Żychlin,

Graliśmy systemem „każdy z każdym

Alan Kozmana VB
Igor Siemiński VD

WIELKIE GRATULACJE!!!

Nasi uczniowie będą reprezentować nasza szkołę, miasto KUTNO i powiat kutnowski w  Finale wojewódzkim który odbędzie się 25 maja 2023r na boiskach treningowych ŁKSu Łódź.

Życzymy powodzenia!!!

opiekun  – Robert Kozicz