Biwak integracyjny w oddziale 8d

W dniu 26 maja o godzinie 18:00 rozpoczął się biwak integracyjny oddziału 8d i 7b, który trwał do 8:00 rano dnia następnego.

Celem spotkania było wzajemne, lepsze poznanie    się uczestników, nawiązanie przyjacielskich relacji, a przede wszystkim, głównie dla uczniów z oddziału 8d możliwość powspominania lat szkolnych spędzonych w murach naszej szkoły.

Uczniowie czynnie włączyli się w organizację biwaku. Odbył się pokaz zdjęć upamiętniających naukę uczniów z oddziału 8d od klasy pierwszej aż do ósmej.

Przeprowadzono quiz pt.: „Jak dobrze znam moich kolegów     i koleżanki? oraz różne gry i zabawy. Ponieważ oddział 8d to klasa sportowa nie obyło się bez rozgrywek sportowych i turnieju   w siatkówkę czy w kosza. Sporo czasu uczniowie poświęcili też  na wspólne rozmowy i wspomnienia. Kolacja na stołówce szkolnej oraz nocleg na materacach na hali sportowej to również nowe doświadczenie.

Z pewnością wspomnienia z biwaku na długo pozostaną   w pamięci wszystkich uczestników. Również wykonane zdjęcia będą cenną pamiątką.

Opracowała: Małgorzata Olesińska