Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Po wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. 4 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli ważny dzień. Podczas inauguracji roku szkolnego dyrektor szkoły Jarosław Koszański powitał wicedyrektorów szkoły: Violettę Wojciechowską, Aleksandrę Kaniewską, Elżbietę Chodorowską, kierownik świetlicy Annę Dębską, przybyłych uczniów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy  i nowych umiejętności. Podkreślił również, jak ważne jest bezpieczeństwo nas wszystkich nie tylko w murach naszej szkoły. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się  w klasach spotkania uczniów ze swoimi wychowawcami. Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń  i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów i nauczycieli.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów, rozwoju własnych zainteresowań oraz samych radosnych chwil i pozytywnych emocji!

Zdjęcia i opracowanie: M. Bajda