Wizyta w Urzędzie Miasta.

W dniu 25 października 2023r. uczniowie z oddziału VIIIc odwiedzili Urząd Miasta w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych „Miło mi o tej ziemi myśleć czasami, idąc przez życie” realizowanych przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie. Prezydent Zbigniew Burzyński zapoznał młodych mieszkańców miasta z najważniejszymi zadaniami, jakie realizuje samorząd miejski. Uczniowie zadawali wiele ciekawych pytań, zarówno zawodowych, jak i osobistych do Prezydenta Miasta. Podczas spotkania zostały przedstawione prezentacje multimedialne dotyczące Kutnowskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz promocji i rozwoju miasta, w tym największej imprezy kulturalno-rozrywkowej o tematyce różanej organizowanej nieprzerwanie od 49 lat. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom za poświęcony nam czas, miłe przyjęcie i upominki. To spotkanie w ramach edukacji regionalnej na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opracowała:

Marzena Cichacz