ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

27 października 2023r. nasi drodzy pierwszoklasiści, którzy rozpoczęli trudny etap nauki i wychowania w naszej szkole, złożyli uroczyste ślubowanie. Powitaliśmy bardzo serdecznie dzieci, ich rodziców i opiekunów. Uroczystość swoją obecnością uświetnili wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Kutnie pan Mariusz Jagielski, zastępca prezydenta miasta Kutno pan Jacek Boczkaja, przewodnicząca Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr1 w Kutnie pani Izabela Jadczak oraz Dyrektor Szkoły pan Jarosław Koszański wraz z wicedyrektorami i kierownikiem świetlicy.

Zaproszeni goście dokonali aktu pasowania i złożyli uczniom życzenia osiągania jak najlepszych wyników w nauce oraz rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności.

Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy i legitymacje szkolne oraz upominki od Prezydenta Miasta Kutno, Delegatury Kuratorium Oświaty i Wychowania w Łodzi z siedzibą w Kutnie, Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie.

Wychowawcy oraz nauczyciele uczący w klasach pierwszych życzyli wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom, aby chwile spędzone w murach tej szkoły były dla Nich niezapomnianym przeżyciem. By wiedza i wychowanie zaowocowały w kolejnych etapach życia. Pragnieniem wszystkich jest, aby praca szkoły i domu stworzyła model młodego człowieka, z którego wszyscy będą dumni.

Wychowawcy klas pierwszych.