JESIENNE ZABAWY SPORTOWE

Uczniowie oddziału 3d zdecydowali, że odczarowywanie listopadowej pogody to doskonały pretekst do aktywności i wspólnego spędzania czasu z rodzicami. Dlatego 7 listopada 2023r. odbyło się wyjątkowe spotkanie na sali gimnastycznej pełne radości i zabawy. Dzieci przygotowały dla rodziców konkurencje sportowe o tematyce jesiennej. Wszyscy z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w różnorodnych zabawach i grach, ucząc się współpracy, rywalizacji fair play oraz wzajemnego wsparcia. Atmosfera była pełna radości, śmiechu i emocji. Na zakończenie jesiennych zmagań sportowych wychowawczyni wręczyła rodzinom pamiątkowe dyplomy.

Uczniowie oddziału 3d z wychowawcą