Konkursowe pożegnanie zimy

Ogłoszony przez świetlicę szkolną na początku stycznia br. konkurs plastyczny pod hasłem: „Krajobraz w płatkach śniegu” został rozstrzygnięty. Uczniowie klas I-III mogli wykonać dowolną techniką pracę plastyczną ukazującą zimowy pejzaż. Autorzy prac, które wpłynęły na konkurs, wykazali się niezwykłą kreatywnością  i umiejętnością zobrazowania  uroku zimy, pory roku dysponującej przecież  dość ubogą kolorystyką.  Jednak połączenie błękitu, szarości, czerni  i wszechobecnej bieli  pięknie oddało surowość, ale i magię zimowego krajobrazu. Las, park i miasto wprost iskrzyły w białych płatkach śniegu… I tak pierwsze miejsce zajęła Natalia Przepiórkowska z kl. 2A, drugie Aleksandra  Mikołajczyk z kl. 3C, trzecie zaś przypadło Ksawierowi Więckowskiemu     z kl. 2B oraz Filipowi Weselskiemu z kl. 3D . Wyróżnienia trafiły do: Filipa Suleja z 2D i Ani Trafalskiej z 2B. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy drobne upominki. Wszystkim młodym artystom gratulujemy!

wychowawcy świetlicy