KOMUNIKAT Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1z dn. 05-10-2020 r.

          Kutno, dnia 05.10.2020r.

KOMUNIKAT

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie

 Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie,
w związku z sytuacją epidemiczną w szkole, po otrzymaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kutnie oraz zgody Prezydenta Miasta Kutna wprowadzam w dniach od 05.10.2020r. do 09.10.2020r. zmianę trybu nauczania dla uczniów i nauczycieli na nauczanie hybrydowe (mieszane). Oznacza to, że uczniowie jednej  z  klas będą realizowali zajęcia zdalnie, pozostałe klasy stacjonarnie (nauczanie w szkole). Wszyscy rodzice i uczniowie klas, których dotyczą zmiany zostali już poinformowani indywidualnie. Do Państwa dyspozycji pozostają wychowawcy, pedagodzy szkolni i psycholog którzy służą radą i wsparciem w tym szczególnym okresie.
Bardzo proszę o śledzenie komunikatów w e – dzienniku i stronę internetową szkoły oraz o bezwzględne stosowanie się do zaleceń Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej  w Kutnie.

Apeluję do wszystkich o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w reżimie sanitarnym. Życzę zdrowia oraz liczę na wyrozumiałość i współpracę w obecnej sytuacji.

 Z poważaniem

Jarosław Koszański

Dyrektor Szkoły

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *