Od 17 maja 2021r. (poniedziałek) uruchamiamy dla uczniów klas IV – VIII naukę w formie hybrydowej.

Kutno, dn. 14 maja 2021r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że zgodnie z rozporządzeniem MEiN od 17 maja 2021r. (poniedziałek) uruchamiamy dla uczniów klas IV – VIII naukę w formie hybrydowej. Uczniowie z klas IV, V i VII z zachowaniem reżimu sanitarnego będą realizowali zajęcia edukacyjne w szkole, zgodnie z planem lekcji zamieszczonym na szkolnej stronie internetowej w zakładce:

Plan zajęć_od_17_05_2021r_do_21_05_2021r._STACJONARNE.

Uczniowie z klas VI i VIII w dniach 17-21.05.2021r. realizują zajęcia w formie nauczania zdalnego na dotychczasowych zasadach.

Uczniowie z klas I – III z zachowaniem reżimu sanitarnego będą realizowali zajęcia edukacyjne stacjonarnie w szkole, zgodnie z planem lekcji opublikowanym na szkolnej stronie internetowej w zakładce:
Plan zajęć_od_17_05_2021r_do_21_05_2021r._STACJONARNE.

Ze względu na powrót uczniów z klas IV – VIII na zajęcia dydaktyczne do szkoły, od 17.05.2021r. nastąpi również zmiana przydziału wejść do szkoły i boksów w szatniach:

• wszyscy uczniowie z klas 1 – 3 oraz z oddziału 4A wchodzą do szkoły wejściem nr 5 od „Orlika” i schodzą do szatni w bloku klas I – III;
  • uczniowie z oddziału 5A wchodzą do szkoły wejściem nr 1 (wejście główne) od ul. Zamoyskiego;
  • uczniowie z oddziałów: 4B, 4C, 4D, 7A, 7B, 7C wchodzą do szkoły wejściem nr 2 od ul. Zamoyskiego i schodzą do szatni w bloku klas IV – VIII;
  • uczniowie z oddziałów: 5B, 7D, 7E, 7F, 7G, 7H, wchodzą do szkoły wejściem nr 3 od ul. Zamoyskiego i schodzą do szatni w bloku klas IV – VIII;

(-) Jarosław Koszański