2A – SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI – CIĄG DALSZY

2A – SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI – CIĄG DALSZY

W tym roku 8 marca w 2A miał nietypowy charakter. Oprócz pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, uczniowie spotkali się z mamą Jasia P., która jest kosmetyczką. Pani Michalina, nie tylko wprowadziła dzieci w ŚWIAT PIĘKNA, ale również przypomniała zasady dbania o higienę i pielęgnację ciała. Uczniowie dowiedzieli się jakie mogą być skutki niedokładnego mycia rąk oraz obgryzania paznokci. Odbył się błyskawiczny konkurs plastyczny na najpiękniejszy wzór manicure. Dzieci poznały arkana zawodu oraz wzbogaciły związane z nim słownictwo. Nie tylko dziewczynki, ale i chłopcy byli bardzo zainteresowani wykonywaniem makijażu. Ten dzień przyniósł dzieciom wiele radości.

Dziękujemy Pani Michalinie za zaangażowanie i poświęcony czas.

Wychowawca Oddziału 2a Barbara Wódka

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.