Mistrz Polski gościł w 2c

Dnia 11 kwietnia uczniowie 2c mieli przyjemność gościć Bartłomieja Zimnego – mistrza Polski 2019 w tańcu breakdens, autora książki „3 Fundamenty”, a także trenera personalnego dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania gość wraz ze swoim podopiecznym siedmioletnim Tymonem Wesołowskim zaprezentowali nieprzeciętne akrobatyczne umiejętności taneczne. Do pokazu dołączyła uczennica oddziału Pola Andrzejczak, która uczestniczy w zajęciach z instruktorem prowadzonych na terenie Kutna. Do wspólnych ćwiczeń i realizacji konkretnych figur tanecznych, z entuzjazmem i zaangażowaniem włączyli się pozostali uczniowie 2c. Podczas całego spotkania Pan Bartłomiej podkreślał rolę aktywności, zdrowego odżywiania oraz pozytywnego myślenia. Zachęcał dzieci do realizacji swoich pasji, czerpania z nich radości oraz niepoddawania się z powodu porażki. Jako przykład zaprezentował film, w którym przedstawił własną drogę od momentu kontuzji do osiągnięcia sprawności fizycznej. Podsumowaniem tych wyjątkowych zajęć było nabycie przez dzieci książek z dedykacją i autografem autora oraz wykonanie pamiątkowego zdjęcia.

Ta muzyczno-sportowa lekcja na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Niewątpliwie zaowocuje bardziej kreatywnym spojrzeniem na rolę aktywności fizycznej oraz zmotywuje nas do realizacji własnych pasji.

Bardzo dziękujemy Panie Bartłomieju!

Jolanta Kruszewska

Zdjęcia Marta Fabisz

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *