KONKURS „RODZINNY STROIK WIELKANOCNY”- ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs „Rodzinny stroik wielkanocny” dobiegł końca. Organizatorami konkursu byli: Rada Rodziców, Małgorzata Olesińska i Agnieszka Stasiak. Na konkurs wpłynęło 38 prac z oddziałów I-VIII. Zadaniem uczniów było wykonanie rodzinnego stroika, który każdy uczestnik, po dokonaniu oceny prac, mógł zabrać do domu,  aby zdobił wielkanocny stół. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością podczas tworzenia prac. Przed jury stało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. W skład jury weszli m. in.: przedstawiciel Rady Rodziców, wybrani nauczyciele i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Aleksandra Sobczyńska- 2a

II miejsce: Amelia Kamińska-2a

III miejsce- Lena Syska- 7e

Przyznano również dwa wyróżnienia Otrzymali je:

Nikola Sienna- 3c i Mateusz Bielecki- 4b

Fundatorem nagród była Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 1.            

Wszyscy uczestnicy z oddziałów IV-VIII otrzymali również za udział w konkursie dodatkowe punkty z zachowania. 

Prace uczniów można było podziwiać na wystawie na holu głównym naszej szkoły.  Z pewnością wprowadziły nas one w świąteczny nastrój.

 

Opracowała: Małgorzata Olesińska i Agnieszka Stasiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *