DZIEŃ ZIEMI KAŻDEGO DNIA SZKOLNY  KONKURS  PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY

 

 

W minionym tygodniu, 04.05.2022r. odbył się Szkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny dla klas trzecich. Do konkursu przystąpiły trzyosobowe zespoły z klas III a, III b, III c, III d. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowanie właściwych postaw pro-ekologicznych od najmłodszych lat. Konkursowe potyczki odbyły się w dwóch kategoriach: teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem wiedzy i umiejętności.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Do wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych zaproszono wicedyrektor szkoły Elżbietę Chodorowską. Nagrody zostały ufundowane przez Rejonowy Zarząd Ligi Ochrony Przyrody oraz Urząd Miasta Kutno.

Joanna Traczyk
Barbara Wódka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.