W “Jedynce” bawimy się rodzinnie

Dzień 17 czerwca zapisze się wśród społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie jako dzień pełen relaksu, radości i wspólnej zabawy. Dyrekcja szkoły, Rada Rodziców i pracownicy postanowili uatrakcyjnić uczniom piątek i zaprosili wszystkich do zabawy na świeżym powietrzu – oprócz tradycyjnych “dmuchańców”, przy których ustawiały się niemałe kolejki, była trampolina, gokarty, malowanie twarzy i kreatywne tworzenie bransoletek z koralików. Dla spragnionych emocji sportowych też się coś znalazło – nasi wspaniali “wuefiści” zorganizowali mecz siatkówki, można było sprawdzić swoje siły na boisku podczas meczu piłki nożnej oraz potrenować odbijanie piłki w dmuchanym tunelu basaballowym. Słodki  “prezencik” dla każdego był miłym akcentem, który uatrakcyjnił  wszystkim zabawę .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *