JEDYNKA NAJLEPSZA W MISTRZOSTWACH POWIATU CHŁOPCÓW W SZCZYPIORNIAKA

W dniu 23 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Kutnie reprezentacja  chłopców naszej szkoły rywalizowała w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2010 -2011) W zawodach wzięło udział 6 szkół powiatowych: SP2 Żychlin, SP1 Kutno, SP2 Kutno, SP6 Kutno, SP7 Kutno, SP9 Kutno. Rywalizacja odbyła się w dwóch grupach:

Grupa A                                 Grupa B

SP7 Kutno                              SP1 Kutno

SP6 Kutno                              SP 2 Kutno

SP9 Kutno                              SP 2 Żychlin

Nasza reprezentacja grała w grupie B

Wyniki rywalizacji

SP1 Kutno – SP2 Żychlin      6- 1

SP1 Kutno – SP2 Kutno        4-2

SP2 Kutno- SP 2 Żychlin       2-1

Wielkim finale

SP1 Kutno – SP7 Kutno        4 -2

Nasza szkołę reprezentowali:

Igor Jankowski kl. VB, Alan Kozmana kl. VB, Maciej Czernicki kl. VB, Oskar Niedźwiedzki kl. VIB, Domański Maksymilian kl. VIB, Filip Florczak kl.VIB, Martin Goliński kl. VIB, Bartosz Kobacki kl. VIB, Marcel Kozmana kl.VIB, Filip Stroiński kl.VIB

Wielkie gratulacje!!!

Nasi uczniowie będą reprezentować nasza szkołę i powiat kutnowski w Półfinałach wojewódzkich które odbędą się w Rawie Mazowieckiej  w dniu 1 grudnia 2022r.

Życzymy powodzenia

opiekun  – Robert Kozicz