Gofry w świetlicy

W piątek 25 listopada w ramach projektu “Kulinarne piątki”, grupa uczniów ze świetlicy przygotowywała gofry. Podczas zajęć dzieci poznawały zasady bezpiecznego korzystania z nowoczesnego sprzętu kuchennego, doskonaliły umiejętność odmierzania i ważenia, uczyły się przestrzegania zasad higieny podczas przygotowywania deseru oraz utrwalały nawyki kulturalnego zachowywania się przy stole. Gofry wyglądały apetycznie, a smakowały jeszcze lepiej. Co niektórzy skorzystali nawet z dokładki. Dzieci uwielbiają takie kulinarne zajęcia, ponieważ to sama przyjemność spożywać to, co samodzielnie się przygotowało.

wychowawcy świetlicy