Mikołajkowy czas wesołej zabawy

Dnia 6 grudnia w oddziale Ib odbyły się zajęcie otwarte dla rodziców.  Są one jedną z wielu form współpracy szkoły z rodzicami. Stanowią okazję do integracji środowiska szkolnego zarówno na linii rodzic – wychowawca, jak również integracji wszystkich rodziców dzieci z klasy, a także wzmacniania więzi pomiędzy dzieckiem  a rodzicami. Nic bardziej nie jednoczy, niż wspólne aktywne działanie i przeżywanie pozytywnych emocji. Uczniowie wraz z rodzicami brali udział  w mikołajkowych zajęciach sportowych. Celem zajęć było pokazanie rodzicom, jak  ich dzieci pracują na zajęciach wychowania fizycznego i jak się bawią. Zarówno dla dzieci, jak i rodziców była to doskonała zabawa. Wszyscy chętnie   i aktywnie uczestniczyli w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w zajęcia. Takie spotkania pozwalają na bliższy udział rodziców w edukacji ich dzieci, sprzyjają wzmacnianiu więzi emocjonalnych, a więc warto  w nich uczestniczyć. Po powrocie do sali lekcyjnej, pod pięknie przystrojoną choinką, czekały na wszystkich mikołajkowe prezenty i pyszne pierniczki.

Dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

Mikołajki rozpoczynają oczekiwanie na najpiękniejsze święta w roku, magiczny czas wypełniony miłością oraz spotkaniami w gronie rodzinnym, któremu towarzyszą przepiękne tradycje strojenia choinek, śpiewania kolęd i składania życzeń.

Wesołych Świąt!!!

Życzą wszystkim małe i te większe Mikołaje z Ib