Świetlicowy Dzień Kobiet

Doczekaliśmy się kolejnego kucharzenia, a okazja była nie byle jaka. Święto naszych pań! Świetlicowi kucharze długo myśleli, co przygotować, by stało się wyjątkowe i smakowało.    Po burzliwych dyskusjach i trudnych wyborach padło na ciasto marchewkowe. Ale by było jeszcze ciekawiej, nie tylko zdrowo postanowiliśmy upiec babeczki. W tym dniu tj. 7 marca, w naszej szkole trwała konferencja dyrektorów szkół z powiatu kutnowskiego. Świetlicowe dzieci w strojach kucharzy poczęstowały zacnych gości. Była to doskonała okazja by zaprezentować naszą kuchnię urządzoną w ramach programu “Laboratoria przyszłości”.

wychowawcy świetlicy