„Kury na ściance” – konkurs wielkanocny

Nasza społeczność szkolna jest bardzo zaangażowana w działania proekologiczne. Interesują nas różne akcje i cieszą wszelkie dobre zmiany dla środowiska. Dlatego nie mogliśmy opuścić udziału w konkursie pod hasłem „Tradycje wielkanocne – kura    z recyklingu” zorganizowanym przez Klub „Emdeczek” przy Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi. Z pozoru bezużytecznych przedmiotów powstały prawdziwe dzieła sztuki. Przed wysłaniem paczki odbyła się sesja zdjęciowa zgłoszonych prac.

Organizator poinformuje o wynikach konkursu na stronie CZP nr 1 /zakładka Klub „Emdeczek” / www.domkultury.com.pl/ w dniu 1 kwietnia 2023.

wychowawcy świetlicy