SZKOLNY  KONKURS  WIEDZY PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNEJ

29 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej dla klas trzecich. Do konkursu przystąpiły trzyosobowe zespoły z klas III a, III b, III c. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowanie właściwych postaw pro-ekologicznych od najmłodszych lat. Konkursowe potyczki odbyły się w dwóch kategoriach – teoretycznej oraz praktycznej. Uczestnicy wykazali wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Potrafili współpracować w zespole, wspólnie pokonywać trudności oraz wykonywać zadania.
Pani wicedyrektor szkoły Violetta Wojciechowska pogratulowała dzieciom, wręczyła im dyplomy i drobne upominki.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom za przygotowanie uczniów do konkursu.

Barbara Wódka

Joanna Traczyk