„Zostań Królową/Królem swojego czasu!

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy 2023.

Informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki    w Kutnie przystąpili do V edycji ogólnopolskiego projektu „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy”. Hasło przewodnie to: „Zostań Królową/Królem swojego czasu! Celem projektu jest: lepsze poznanie siebie, uświadomienie uczniom swoich mocnych stron, budowanie poczucia własnej wartości, wzmacnianie własnego pozytywnego wizerunku, integracja grupy, poszerzenie wiedzy o nowe zagadnienia; zegar biologiczny, cele krótko i długoterminowe, planowanie, ustalanie priorytetów, listy zadań, uświadomienie uczniom, dlaczego ważny jest sen i wypoczynek, kształtowanie postawy dbania o siebie i swój dobrostan.

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy w naszej szkole będzie trwał od 16 do 20 października 2023r.

Zadania projektowe realizowane są z uczniami w miesiącu październiku.

Za realizację projektu odpowiedzialne są: Marlena Bajda i Marzena Cichacz.