Mamy laureatów konkursu „Jesienna ozdoba”

Zakończył się wewnątrzszkolny konkurs pt. ”Jesienna ozdoba”. Na konkurs wpłynęło ponad dwadzieścia prac. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością podczas tworzenia ozdób. Po ogłoszeniu wyników konkursu dzieci mogły odebrać swoje dzieła. Z pewnością dekorują one teraz ich domy  i pomimo jesiennej aury wprawiają w dobry nastrój. Wykorzystane do prac dary jesieni są piękne i kolorowe tak, jak i złota polska jesień. Każda pora roku ma bowiem swój urok.

Wyniki konkursu dla uczniów z oddziałów 1-3 i karty podarunkowe do sklepu SMYK otrzymują:

1miejsce – 150 zł

Zuzia Lewińska – 3B

2 miejsce – 100 zł

Kacper Cieśliński- 2 A

3 miejsce – 50 zł

Hana Miksztal – 3B

Wyniki konkursu dla  uczniów z oddziałów 4-8 i karty podarunkowe do sklepu EMPIK otrzymują:

1 miejsce – 150 zł

Blanka Sikorska – 7B

2 miejsce – 100 zł

Kacper Majtczak – 7A

3 miejsce – 50 zł

Aleksander Grzybowski-  5B

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnym konkursie, który odbędzie się w grudniu.

Opracowała: Małgorzata Olesińska