Nagrodzona w konkursie pod patronatem Senatora.

Dnia 23 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie gościliśmy senatora Przemysława Błaszczyka. Wizyta była szczególna, ponieważ powodem było wręczenie  nagrody laureatce konkursu literackiego pt. “List do Taty” zorganizowanego pod patronatem Pana Senatora. Nagrodzona – Nina Marska – uczennica oddziału 5a w czerwcu ubiegłego roku szkolnego, zachęcona przez polonistkę Agnieszkę Kolczyńską napisała piękny list do swego Taty, który komisji konkursowej spodobał się najbardziej. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się po wakacjach i Nina już we wrześniu mogła razem z innymi laureatami konkursu wziąć udział w wycieczce do Sejmu i Senatu, a teraz odebrać osobiście nagrodę z rąk Pana Senatora.

Gratulujemy wrażliwości literackiej i lekkiego pióra naszej Nince!

Agnieszka Kolczyńska