Światowy Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś – najlepszy przyjaciel, towarzysz zabawy, ulubiona przytulanka, najwygodniejsza poduszka. Jeden miś wystarczy, aby cały świat nabrał barw.

24 listopada w bibliotece było misiowo. Misiowa wystawa książek, misiowa gazetka, pluszowe misie małe i był też … jeden Miś duży. Wszystko z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pan Miś odwiedził uczniów klas 1 – 3. Było dużo radości, spontanicznych uścisków i przytulasów.

Inicjatorami misiowego dnia byli członkowie Koła Przyjaciół Książki, uczniowie klasy 6c – Olga Garstka, Ewa i Adam Malak, którzy w ramach projektu edukacyjnego „Biblioświętowanie” zorganizowali młodszym kolegom miłą niespodziankę. Bo każdy miś, obojętnie czy mały czy duży, gwarantuje najwspanialsze chwile

Wasze bibliotekarki