JUŻ WKRÓTCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W ODDZIALE 6D

Święta Bożego Narodzenia są szczególnie wyczekiwane przez dzieci. Wigilia Bożego Narodzenia to szczególny dzień. W ten bowiem wigilijny wieczór zasiadamy z bliskimi do stołu, dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia.

Oddział to rówieśnicy, którzy tworzą „małą rodzinę” Dlatego też 20 grudnia w oddziale 6d odbyła się oddziałowa Wigilia. Chcieliśmy przeżyć ten czas uroczyście i przy dźwiękach kolęd złożyć sobie wzajemnie świąteczne i noworoczne życzenia. Uczniowie z pomocą rodziców przygotowali poczęstunek i wręczyli sobie prezenty. Na buziach wszystkich gościł w tym dniu uśmiech. Był to radosny czas, który służył integracji. Uczniowie mieli możliwość porozmawiania ze sobą np. o tradycjach i zwyczajach świątecznych panujących w ich rodzinnych domach. Niektórzy zdradzili również o jakich marzą prezentach.

Oby ten świąteczny nastrój trwał jak najdłużej.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku!

Oddział 6d wraz z wychowawcą

Opracowała: Małgorzata Olesińska