MAMY LAUREATÓW KONKURSU  „STROIK BOŻONARODZENIOWY”

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej też okazji w grudniu został zorganizowany przez panią Małgorzatę Olesińską we współpracy z Radą Rodziców działającą przy naszej szkole szkolny konkurs „Stroik Bożonarodzeniowy”. Zadaniem uczestników było więc przygotowanie dekoracji świątecznej w postaci stroika.

Na konkurs wpłynęło 31 prac z oddziałów I-VIII.

Wyniki konkursu dla klas 1-3

Karty podarunkowe do sklepu SMYK otrzymali:

miejsce – 150 zł

Jan Słobodzian-  2 c

miejsce – 100 zł

Victoria i Kateryna Oraz -1 d

miejsce – 50 zł

Elżbieta Herc – 1a

Wyniki konkursu dla klas 4-8

Karty podarunkowe do sklepu EMPIK otrzymali:

miejsce – 150 zł

Maja Borucka – 6d

miejsce – 100 zł

Igor Urban- 4a

miejsce – 50 zł

Maja Gajek -5 c

Zwycięzcy 1, 2 i 3 miejsca otrzymali ponadto pamiątkowe dyplomy, Pringlesy.

Stroiki, które wpłynęły na konkurs zostały przekazane w dniu 19.12.2023 roku przez wolontariuszy paniom z Domu Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek. Wolontariusze wraz   z panią Małgorzatą Olesińską odwiedzili pensjonariuszki DPS.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za okazane serce i przekazanie stroików dla samotnych pań. Z pewnością stroiki te wprowadzą je w świąteczny nastrój i będą zdobić ich pokoje.

Opracowała: Małgorzata Olesińska