Wieczór w szkole, czyli kulturalny maraton filmowy.

W środę 21 lutego 2024 r. wychowawcy oddziałów 3a i 3c wraz z rodzicami przygotowali wieczorne spotkanie dla uczniów, którego celem była integracja oraz ukazanie alternatywy na spędzanie czasu wolnego, a także wzbudzenie entuzjazmu sztuką filmową.

Ten kulturalny maraton filmowy był okazją do przeżycia niezapomnianych chwil  i wielu pozytywnych emocji. Film: „O psie, który jeździł koleją” zaciekawił wszystkich widzów. Wiele radości sprawił także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszyscy poczuli się tak, jakby byli w prawdziwym kinie.

W tak miłej i przyjaznej atmosferze wszystkim dzieciom szybko upłynął czas. Wszystkim bardzo podobała się możliwość brania udziału w szkolnym kinie.

Opracowanie: M. Bajda, M. Fabisz.