BRĄZOWY MEDAL NASZYCH KOSZYKARZY W FINALE WOJEWÓDZKIM

Po wygraniu Mistrzostw powiatu kutnowskiego i półfinału wojewódzkiego nasi chłopcy  awansowali do Finału Wojewódzkiego w koszykówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2010 – 2009).

W dniu 13 marca 2024 roku na halach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszkowie Mazowieckim  reprezentacja chłopców naszej szkoły rywalizowała w Finale  Wojewódzkim. W zawodach wzięło udział 6 szkół województwa łódzkiego: SP1 Kutno, SPMSM Gortata Łódź, SP12 Pabianice, SP Czechy(powiat zduńskiej woli), SP Tomaszów Mazowiecki, SP 13Pabianice.  Chłopcy rywalizowali w grupie A z SP13 Pabianice i SPMSM Gortata Łódź.

Wyniki Rywalizacji:

SP1Kutno – SP 13 Pabianice 47-46 (punktowali: Tomasz Cybulski- 27pkt, Marcel Kozmana – 4pkt, Jan Pasikowski 6 pkt, Jakub Rajski- 10 pkt. )

Sp1 Kutno – SPMSM Gortata Łódź 43-46 (punktowali: Tomasz Cybulski- 18pkt, Marcel Kozmana – 7pkt, Jan Pasikowski 11 pkt, Jakub Rajski- 7 pkt. )

SPMSM Gortata Łódź. SP 13 Pabianice 34 -4

Mecz o 3 miejsce – SP1 Kutno – SP12 Piotrków Trybunalski 37 – 33

(punktowali: Tomasz Cybulski- 27pkt, Marcel Kozmana – 4pkt, Jan Pasikowski 6pkt.)

Nasza reprezentacja zdobyła brązowy medal w składzie:

• Cybulski Tomasz VIIIB
  • Domański Maksymilian VIIB
  • Goliński Martin VIIB
  • Jakubowski Szymon VIIB
  • Kobacki Bartosz VIIB
  • Kozmana Marcel VIIB
  • Niedźwiecki Oskar VIIB
  • Pasikowski Jan VIIC
  • Rajski Jakub VIIIB

Wielkie brawa i  gratulacje !

Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w trójce najlepszych szkół w województwie łódzkim!

opiekun  – Robert Kozicz, Beata Lipska – Kozarska.

opracował Robert Kozicz