Z WIZYTĄ W SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W KUTNIE

W dniu 26 marca przekazano Kolorowe Chromosomiaki dla wszystkich uczniów z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie. Uczniowie naszej społeczności szkolnej licznie wzięli udział w konkursie pt. KOLOROWE CHROMOSOMY MAŁE I WIELKIE ZIOMY. W ramach Ogólnopolskiego projektu KAŻDY INNY WSZYSCY RÓWNI uczniowskie prace, które wzięły udział w konkursie zostały przekazane przez nauczyciela Karolinę Sulej dla dzieci i  młodzieży SOSW nr 1 w Kutnie do Pani  wicedyrektor oraz nauczycieli .

Z pewnością te przepiękne chromosomy wykonane różnymi technikami wywołają uśmiech na wielu twarzach podczas zabaw i zajęć świetlicowych,

a także będą służyły podczas zajęć sensorycznych w SOSW nr 1 w Kutnie .

Dziękujemy wszystkim  za udział i przekazane prace.

Karolina Sulej