KONKURSY „OZDOBA LUB STROIK WIELKANOCNY” ORAZ „KARTKA WIELKANOCNA”- ROZSTRZYGNIĘTE

Konkursy „Ozdoba lub stroik wielkanocny” i „Kartka wielkanocna” dobiegły końca. Organizatorami konkursu byli: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie oraz nauczyciel: Małgorzata Olesińska. Na konkurs wpłynęło sporo prac z oddziałów I-VIII. Zadaniem uczniów było wykonanie ozdoby lub stroika wielkanocnego, który będzie zdobił wielkanocny stół lub kartki wielkanocnej. Organizator konkursu poprosił uczestników konkursu o pozostawienie swoich prac, aby przekazać ozdoby i kartki samotnym starszym paniom- pensjonariuszkom Domu Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek w Kutnie. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością podczas tworzenia prac. Przed jury stało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. W skład jury weszli m. in.: przedstawiciel Rady Rodziców (Izabela Jadczak)  oraz nauczyciele naszej szkoły (Sandra Janiak, Magdalena Sikorska    i Małgorzata Olesińska).

Konkurs „Kartka wielkanocna” . Karty podarunkowe do sklepu Empik otrzymali:

1 miejsce – 150 zł

Hanna Chmielecka- 1c

2 miejsce – 100 zł

Zofia Adamczyk- 3 d

3 miejsce – 50 zł

Alan Wyrembowski- 4 b

Konkurs „Ozdoba lub stroik wielkanocny”. Karty podarunkowe do sklepu Empik otrzymali:

1 miejsce – 150 zł

Paulina Leśniewska0- 5d

2 miejsce – 100 zł

Weronika Janiak- 6 d

3 miejsce – 50 zł

Alan Wyrembowski- 4 B

Fundatorem nagród była Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 1.         Prace uczniów można było podziwiać na wystawie na holu głównym naszej szkoły. Z pewnością wprowadziły nas one w świąteczny nastrój.

Opracowała: Małgorzata Olesińska