Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek

Święta Wielkanocne już za nami. Wciąż jednak mamy w pamięci spotkanie w Domu Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek w Kutnie. Bowiem tuż przed świętami, w dniu 27.03.2024. udaliśmy się ze stroikami i kartkami ze świątecznymi życzeniami do pensjonariuszek DPS-u. Starsze panie otrzymały od nas prace, które uczniowie wykonali na konkursy „Ozdoba lub stroik wielkanocny” i „Kartka wielkanocna”. Prac było na tyle dużo, że nie mieściły się na stół, który przygotowały Siostry Albertynki.  Z pewnością te piękne ozdoby umiliły paniom święta i wprowadziły je w świąteczny, radosny, wiosenny nastrój. A najważniejsze miały poczucie, że ktoś o nich pamięta.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy, zgodnie z regulaminem konkursów, okazali dobre serce i przekazali swoje prace. Pamiętajcie, że  dobro zawsze do nas powraca.

Opracowała: Małgorzata Olesińska