SYNAPSIK MEN, CZYLI…WIEMY WSZYSTKO?

SYNAPSIK MEN, CZYLI…WIEMY WSZYSTKO?

15.10.2020 r. przedstawiciele  klas: 2a, 3a i 3c wzięli udział w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Synapsik MEN zorganizowanego przez Wydawnictwo Synapsa. Stanowił on ciekawe uzupełnienie zajęć oraz cenną informację zwrotną, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, o aktualnym poziomie wiedzy uczestników. Uczniowie biorący udział w konkursie zmagali się z serią pytań testowych z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, ekologicznej i języka angielskiego. Zadania zawierały treści zgodne z podstawą programową dla klasy drugiej i trzeciej  ale wymagały znacznych umiejętności nie tylko czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia, rozumowania arytmetycznego ale również znajomości rozwiązywania krzyżówek, rebusów, odczytywania tabel. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 30 XI 2020 r. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia oraz wysokich lokat. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

Szkolni koordynatorzy konkursu:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *