Komunikat Dyrektora Szkoły

Kutno, dnia 15.10.2020r.

Szanowni Rodzice

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że z uwagi na dynamiczny wzrost zachorowań i zakażeń wirusem SARS CoV-2 konsultacje rodziców z nauczycielami, zaplanowane w kalendarium roku szkolnego 2020/2021, na 20 i 21 października 2020r. nie mogą się odbyć w formie spotkań stacjonarnych na terenie szkoły.

W związku z powyższym zachodzi konieczność wprowadzenia innej formy współpracy z Państwem w zakresie wymiany informacji na temat funkcjonowania uczniów w szkole i ich postępów w nauce stacjonarnej.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich proponujemy możliwość wdrożenia zdalnych spotkań/konsultacji z wykorzystaniem aplikacji Teams na platformie Office 365.

Wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mają utworzone indywidualne konta na w/w platformie, tak więc istnieje możliwość prowadzenia spotkań online poprzez konta uczniowskie z rodzicami.

Na pierwsze takie spotkanie zaproszą Państwa wychowawcy oddziałów w dniach 21-22 października 2020r. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od wychowawcy poprzez dziennik Synergia Librus.

Dziękując za zrozumienie i wyrozumiałość zwracam się do Państwa z prośbą o sprawdzenie czy na platformie Office 365 konto uczniowskie Waszego dziecka zostało poprawnie aktywowane. Dane potrzebne do uruchomienia tego konta otrzymaliście Państwo od wychowawcy oddziału.

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły

(-) Jarosław Koszański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *