Wolontariat jest OK!

Wolontariat jest OK!
 
Wczoraj, 24 marca, nasi wolontariusze uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym w Kutnowskim Domu Kultury przez Fundację Pro Aperte. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie dowiedzieli się, jak rozwiązywać problemy metodami kreatywnymi. Prowadzący szkolenie – Prezes Zarządu Fundacji p. Przemysław Saczuk udowodnił, że taka umiejetność jest nie tylko ważna w działaniu wolontariackich, ale przede wszystkim w życiu codziennym. W dalszej części spotkania p. Magdalena Żaczek zachęciła naszych uczniów do podejmowania działań na rzecz szeroko rozumianego wolontariatu, bo to przecież z potrzeby serca rodzą się naprawdę wielkie dzieła. Na zakończenie wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty. To był dobrze wykorzystany czas dla Nas wszystkich! 
 Opiekunowie SKW: Marta Talaga, Marlena Bajda, Marta Fabisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.