Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie wice-mistrzem  województwa!

Sukces goni sukces – taka można  opisać  osiągnięcia  sportowe  uczennic klas ósmych  w  Igrzyskach  Młodzieży  Szkolnej w  roku  szkolnym   2022/2023.

Po  zajęciu  III miejsca w  finale  wojewódzkim  w  piłce  ręcznej  i  II miejsca             w półfinale   wojewódzkim w  piłce siatkowej, dziewczynki wywalczyły  II  miejsce w  finale  wojewódzkim  w  koszykówce. Po zajęciu  I  miejsca  w  półfinale  wojewódzkim uczennice  znalazły  się  wśród sześciu  najlepszych  drużyn w z  całego  województwa. Szkołę  naszą  reprezentowały: Zuzanna  Błaszczyk, Kinga Holc, Karolina Jabłońska,  Maja  Jarosińska, Roksana  Kubiak, Alicja Mieszkowska, Lena Pietrzak , Małgorzata Wróblewska, Aleksandra Targalska  i  Wiktoria Zych. Dziewczynki  uległy  tylko w  finale drużynie  z Łodzi zajmując  tym samym II miejsce  w  zawodach  i zdobywając  tytuł  wicemistrza  województwa.

Serdecznie gratulujemy !