KONKURS „STROIK WIELKANOCNY”- ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs „Stroik wielkanocny” dobiegł końca. Organizatorami konkursu byli: Rada Rodziców, Małgorzata Olesińska, Agnieszka Stasiak i Karolina Sulej. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac z oddziałów I-VIII.

Zadaniem uczniów było wykonanie stroika, który każdy uczestnik, po dokonaniu oceny prac, mógł zabrać do domu,  aby zdobił wielkanocny stół. Można też było przekazać swój stroik w darze dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, aby umilić osobom starszym i chorym Święta Wielkanocne.

Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością podczas tworzenia prac. Przed jury stało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Fundatorem nagród była Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 1.

Prace uczniów można było podziwiać na wystawie na holu głównym naszej szkoły.  Z pewnością wprowadziły nas one w świąteczny nastrój.

Zwycięzcami zostali:

Oddziały 1 – 3:

1 miejsce: SŁOBODZIAN JAN-1C
2 miejsce: HANA MIKSZTAL-2B
3 miejsce: NATALIA DOPIERAŁA-3A

Oddziały 4 – 8:

1 miejsce: JULIA KUBIAK-4C
2 miejsce: MAJA BORUCKA-5D
3 miejsce: ZUZANNA SZTONDERSKA-5C

ŻYCZYMY ZDROWYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SPĘDZONYCH W RODZINNYM GRONIE!

ORGANIZATORZY: M. OLESIŃSKA, A.STASIAK I K. SULEJ